Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Szybka realuzacja i pizza pyszna

Agnieszka

żadnych uwag :)

Marta

Bardzo smaczne i punktualne

Kamil

Punktualnie co do minuty. Pizza też na 5*

Wołek

Pyszna pizza w super zestawie

Dariusz

Dostawa na czas, pizza bardzo dobra !

Krzysztof

Wszystko super:) Bardzo smaczna pizza oraz szybka dostawa. Polecam

Paulina

Super, zawsze dowozicie bardzo szybko, jestem stałym klientem!

Jakub

Pyszne i szybko dostarczone!

Aleksandra

Nie mam uwag :)

Ania

Brak

Agnieszka

Za chude ciasto.

Iwona

Polecam bardzo dobrą pizza

Łukasz

Szybko i smacznie.

Kamila

Szybko i pysznie!

Aliaksandra

Moja ulubiona pizzeria we Wrocławiu. Dobra jakosc do ceny oraz składniki. Szybka dostawa. Nie mam żadnych zarzutów od roku

Ewelina

Wszystko ok

Anastasiia

Pizza przyjechała zimna i bardzo mało składników było na niej

Krzysztof

wszystko ok :)

Karolina

Jak zawsze , the best

Alena

Mega pyszna pizza🤤

Petro

5 stars

Ihor

Mega git

Mateusz

Szybka dostawa i pyszna pizza! Bardzo polecam ❤️😻

Marianna

Super jak zawsze, ekspresowa dostawa.

Krystian

Szybko, pysznie ulubione pizzeria we Wroclawiu

Sylwia

brak

Tomasz

pizza niestety przyjechała chłodna, kurier dostał chyba za dużo zamówień na raz

Ewa

sprawnie, szybko, wszystko pyszne. polecam!

Ewelina

Bardzo dobra pizza 🍕🤤

Anastasiia