Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Szybka realuzacja i pizza pyszna
żadnych uwag :)
Bardzo smaczne i punktualne
Punktualnie co do minuty. Pizza też na 5*
Pyszna pizza w super zestawie
Dostawa na czas, pizza bardzo dobra !
Wszystko super:) Bardzo smaczna pizza oraz szybka dostawa. Polecam
Super, zawsze dowozicie bardzo szybko, jestem stałym klientem!
Pyszne i szybko dostarczone!
Nie mam uwag :)
Brak
Za chude ciasto.
Polecam bardzo dobrą pizza
Szybko i smacznie.
Szybko i pysznie!
Moja ulubiona pizzeria we Wrocławiu. Dobra jakosc do ceny oraz składniki. Szybka dostawa. Nie mam żadnych zarzutów od roku
Wszystko ok
Pizza przyjechała zimna i bardzo mało składników było na niej
wszystko ok :)
Jak zawsze , the best
Mega pyszna pizza🤤
5 stars
Mega git
Szybka dostawa i pyszna pizza! Bardzo polecam ❤️😻
Super jak zawsze, ekspresowa dostawa.
Szybko, pysznie ulubione pizzeria we Wroclawiu
brak
pizza niestety przyjechała chłodna, kurier dostał chyba za dużo zamówień na raz
sprawnie, szybko, wszystko pyszne. polecam!
Bardzo dobra pizza 🍕🤤
Wszystkie zgodnie z zamówieniem!
wszystko świetnie
Jak zawsze smacznie i szybko. Moja ulubiona pizza
bardzo pyszna picka
Zamówienie online pełny profesjonalizm. Pizza smaczna i w pełni zgodna z ofertą
Super.Pizza rewelacyjna,dostawa na czas.
No niestety ostatnio daliście ciała, zamówiłem pół na pół Napoli i Capriciossa a dostałem całą Napoli.
Wysłałem SMS że skargą ale nikt nie zareagował.
Pycha
Super. Dostawa na czas, pizza rewelacyjna, gorąco polecam.
Uwaga bo pizza jest pyszna...
Bardzo smaczna i sosy też super
Niezawodni ❤️
Najsmaczniejsza pizza we Wrocławiu 💪
Wszystko git
Expresowa dostawa 💪 Przepyszna pizza ❤️
Przepysznie❤️
Pizza pyszna!
Wszystko super jak zawsze
super
W porównaniu z drugą lokalizacją, to było mniej sosu oraz pizza była dłużej pieczona tzn miała czarne brzegi. Pizza sama w sobie jest cienka i to jest spoko, ale przez to że było mniej sosu i była dłużej pieczona, to była dość sucha i chrupiąca - tylko że ja chcę pizzę a nie nachosy. Więc 3/5, bo 5 to jest tamten drugi lokal - zamawiałam stamtąd w ciągu dwóch tygodni 3 razy i naprawdę pyszna. Teraz zamawiałam pierwszy raz przez stronę, zamiast pośrednika i nie zwróciłam uwagę na lokalizację - niestety na minus, na pewno więcej nie zamówię, bo tamta jest idealna.
Wszystko świetnie, pizza pyszna i szybka dostawa
Jedzenie jak zawsze super, ale z dowozem do poprawy. Przed zamówieniem nie wiadomo ile trzeba czekać na dostawę, czasem jest to 20 minut a czasem 2 godziny.
Wczoraj spóźnienie 20 minut ponad deklarowany czas.
Pyszna Pizza w rozsądnych pieniążkach plus bardzo fajna promocje wyhaczyłem :D Wrócę na pewno .
Pozdrawiam serdecznie :)!
Brak...
Jestem zadowolony! Dziękuję
Super pizza polecam
Pizza pyszna, tylko była spalona z jednej strony na brzegach
Nie wiem odczego To zależy ale czasami pizza pizzy nie równa w sensie smakowo
Niestety tym razem pizza przyjechała z opóźnieniem i była zimna
Pyszna i szybka dostawa
bardzo fajną pizzeria na dowóz 🙂
